Pon - Pt  9:30 - 18:00Sobota  9:30 - 17:00(01) 874 7440info@poloniapharmacy.ieUnit 4, Kings Court49 North King Street, Dublin, D07 TX23

Ten Sklep internetowy wykorzystuje Pliki cookies. Korzystając ze Sklepu, wyraża Pani/Pan zgodę na wykorzystywanie przez Administratora Plików cookies w celu zapewnienia wygody podczas przeglądania naszego sklepu oraz do celów statystycznych. Ustawienia Plików cookies można zmienić w każdej chwili za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji na ten temat można uzyskać w naszej Polityce Prywatności

Rozumiem i zgadzam się

Dla Dzieci i Niemowląt

Calpol Infant 120 mg/ 5 ml Sugar Free zawiesina doustna 140 ml

Musimy upewnić się, że ten lek jest odpowiedni dla osoby, dla której jest przeznaczony. Dlatego nasz farmaceuta może być zobowiązany do skontaktowania się z Tobą przez e-mail lub telefon w celu uzyskania dodatkowych informacji. Jeśli nie będą w stanie porozmawiać z Tobą w razie potrzeby, Twoje zamówienie może zostać opóźnione lub część zamówienia dotycząca leków aptecznych może zostać anulowana. Przed zamówieniem tego leku upewnij się, że Twoje dane kontaktowe są prawidłowe. Ograniczenie wiekowe Aby kupić ten produkt, musisz mieć co najmniej 18 lat.

Producent: Johnson and Johnson, Seria: Calpol

Zdobądź 8 punktów przy zakupie tego produktu.

CALPOL®Infant Suspension to zawiesina doustna o smaku truskawkowym, stosowana w celu łagodzenia:

Gorączka (podwyższona temperatura)

Gorączka poszczepienna

Objawy przeziębienia i grypy

ZąbkowanieBół głowy

Ból gardłaBól ucha

Inne bóle i bólDla:Niemowląt i dzieci od 2 miesięcy do 6 lat



Działanie
Działanie:

Dla dzieci powyżej 2go mieisąca życia.

Sposób użycia
Sposób Uzycia:

WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE ZASTOSOWANIA

Niemowlęta w wieku 2-3 miesięcy:Wiek dziecka 2-3 miesiące

1. Gorączka poszczepienna 2,5 ml, jeśli to konieczne, po 4-6 godzinach podać drugą dawkę 2,5 ml2.

Inne przyczyny bólu i gorączki - jeśli Twoje dziecko waży powyżej 4 kg i urodziło się po 37 tygodniach.2,5 ml w razie potrzeby, po 4-6 godzinach podać drugą dawkę 2,5 ml

Nie podawać dzieciom poniżej 2 miesiąca życia.

Nie podawać więcej niż 2 dawki, chyba że lekarz lub pielęgniarka zaleci inaczej.

Pozostaw co najmniej 4 godziny między dawkami.

Jeśli potrzebne są dalsze dawki, należy porozmawiać z lekarzem lub farmaceutą.

Dzieci od 3 miesięcy do 6 lat: do 4 razy dziennie3-6 miesięcy 2,5 ml6-24 miesiące 5ml

2-4 lata 7,5 ml (5 ml + 2,5 ml)4-6 lat 10ml (5ml + 5ml)

Nie podawać więcej niż 4 dawki w ciągu 24 godzin.

Pozostaw co najmniej 4 godziny między dawkami.

Nie należy podawać tego leku dziecku przez okres dłuższy niż 3 dni bez konsultacji z lekarzem lub farmaceutą.

Nie podawać żadnych innych produktów zawierających paracetamol.

Skład
Składniki:

Aktywne składnikiParacetamol

SkładnikiSacharoza (cukier), płynny sorbitol (E420), glicerol, polisorbat 80, acesulfam potasu, parahydroksybenzoesan metylu (E218), parahydroksybenzoesan propylu (E216), parahydroksybenzoesan etylu (E214), celuloza dyspergowalna, guma ksantanowa i woda oczyszczona.Aromat to truskawka, a barwnik to karmoizyna (E122).

Przeciwskazanie
Przeciwskazania:

Nadwrażliwość na którykolwiek ze składników.

Opakowanie
Zawartość opakowania:
Opakowanie: 140 ml
Ważne informacje
Informacja dla konsumenta:

Zagrożenia i przestrogi Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli przyjmujesz, niedawno przyjmowałeś lub możesz przyjmować inne leki, terapie uzupełniające lub jeśli masz schorzenie. Ten lek może nie być odpowiedni dla Ciebie, jeśli masz schorzenie lub przyjmujesz jakiekolwiek leki, takie jak te wymienione w ulotce informacyjnej dla pacjenta. Więcej ostrzeżeń, środków ostrożności, skutków ubocznych i instrukcji użytkowania tego produktu można znaleźć w ulotce informacyjnej dla pacjenta. W przypadku przedawkowania, nawet przy dobrym samopoczuciu, należy niezwłocznie zasięgnąć porady lekarskiej, ze względu na ryzyko opóźnionego, poważnego uszkodzenia wątroby. Środki ostrożności Skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, jeśli objawy utrzymują się lub nasilają na dowolnym etapie. Zasięgnij porady przed użyciem, jeśli jesteś w ciąży, planujesz zajść w ciążę, karmisz piersią lub cierpisz na alergie.  

Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu. Nie stosować tego leku po upływie terminu ważności zamieszczonego na pudełku i etykiecie po EXP. Termin ważności odnosi się do ostatniego dnia tego miesiąca Wszystkie leki należy przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci



Kod produktu:
3574661149288

Podmiot odpowiedzialny:
Johnson & Johnson

0

Ulotka

Zawsze czytaj informacje dla pacjenta na ulotce lub opakowaniu. Dostarczy ci ważnych informacji na temat twojego leku.

Powiązane produkty

FacebookZadzwońKoszyk (0)

Godziny otwarcia

Pon - Pt
9:30 - 18:00
Sobota
9:30 - 17:00
Niedziela
Zamknięte

Dane kontaktowe

Polonia Pharmacy
Unit 4, Kings Court
49 North King Street, Dublin, D07 TX23


(01) 874 7440

(01) 874 7438

info@poloniapharmacy.ie

Dołącz do nas na Facebooku